top of page

O nás

Dana Szatkowská

Majitelka a čalounice

Věnuji se čalounictví přes 15 let. Čalounění mě baví - je to pro mě kreativní práce. Pokud dostanu od klienta volnou ruku v designu, vždy jsou 100% spokojení. Naplňuje mě dávat starým věcem nový život. Vidina finálního stavu po restaurování nebo opravě je pro mě motivací.

Zakládám si na dodržování správných technologických postupů. Při své práci používám jak moderní technologie, tak původní historické pro zachování maximální autentičnosti nábytku.

Trochu mi je "smutno" z dnešního způsobu výroby nábytku - jede se na kvantitu a kvalita jde stranou. Proto dělám toto řemeslo, kde mám možnost pracovat právě s původním kvalitním nábytkem. 

Jiří Szatkowski

Specialista na dřevěný nábytek

Původně jsem strojař. Životní cesta mě přivedla k vybavování interiérů zakázkovým nábytkem. V tomto oboru se pohybuji přes 25 let. K práci s "opravdovým" dřevem jsem přičichl 6 roků zpět. Od té doby víc a víc miluji jeho vůni, strukturu ... práce se dřevem mi dodává energii, je pro mě odreagováním.

Manželce Daně pomáhám se stolařskými pracemi při čalounictví a restaurování nábytku. Propojení našich řemesel je logické i pro naše klienty. Nepotřebujeme třetí stranu na stolařské a truhlářské práce a díky tomu je zakázka efektivnější - rychlejší a levnější.

bottom of page