top of page

Zakázková výroba

Věnujeme se i zakázkové výrobě čalouněného nábytku, outdoor čalounění a matrací na míru. Zvládneme skoro cokoliv ze světa čalounění!

Matrace na míru

Pokud máte ve své posteli problém najít vhodnou polohu a během několika minut usnout, může za to možná “archivní” nebo nekvalitní matrace. Protože spánkem trávíme poměrně dost času, do kvalitní matrace se vyplatí investovat. Ceny matrací na míru se nelyší tolik od těch, které koupíte v běžných obchodech.

Při výrobě matrací na míru se zaměřujeme na to, aby byla připravená přesně pro svůj účel, aby vám maximálně vyhovoval materiál z hlediska tuhosti, tvrdosti a materiálu. Samozřejmostí, kterou s vámi řešíme, je nosnost matrace a její přesné rozměry.

Matrace umíme vyrobit jak na jednolůžko, tak na dvojlůžko. Vyráběli jsme matraci i do kamionu pro řidiče a do karavanu.

Pro více informací o tom, jak získat nejlepší matraci vašeho života, nás kontaktujte. 

Outdoor čalounění

Naši klienti u nás čím dál více poptávají čalounění venkovních sedáků, polštářku a například i matrací na houpačky na jejich zahradách a chalupách.

Velkou výhodou tohoto čalounění je zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům. Hlavně samozřejmě proti vodě a UV záření.

Pamatujete na klasické polštářky na zahradě u babičky, které nebyly nějak designově zajímavé? Ta doba je už dávno pryč. Látky pro venkovní čalounění jsou vzory a barvami srovnatelné s látkami pro interiéry. I na vaší zahradě můžete mít čalounění, které bude skvěle vypadat a vydrží dlouhé roky.

Cenově se venkovní čalounění výrazně neliší od čalounění pro interiéry. Pokud máte zájem o konkrétní cenovou nabídku, kontaktujte nás.

bottom of page